Vidzemes slimnīcā atcelti karantīnas ierobežojumi

Vidzemes slimnīca Valmierā

Ņemot vērā aktuālo epidemioloģisko situāciju un saslimstības ar Covid-19 samazināšanos, atbilstoši Slimību profilakses un kontroles centra informācijai, sākot ar ceturtdienu, 17. novembri, Vidzemes slimnīcā atcelta karantīna un ar to saistītie ierobežojumi attiecībā uz pacientu apmeklējumiem stacionārā.

Pacientus drīkst apmeklēt piederīgie, lietojot ķirurģiskās sejas maskas vai FFP2/FFP3 respiratorus bez filtra un ievērojot higiēnas un pretepidēmijas prasības. Apmeklējumi atļauti vienai personai vienā reizē, uzturoties pie pacienta līdz 30 minūtēm.

Ja apmeklētājs atsakās ievērot epidemioloģiskās drošības nosacījumus, pacienta apmeklējums nodaļā tiek atteikts.

Piederīgie aicināti turpināt sazināties ar saviem tuviniekiem attālināti, izmantojot mobilos tālruņus.

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila
SIA “Vidzemes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste