Vidzemes slimnīca aicina tuviniekus izvērtēt apmeklējumus stacionārā

Vidzemes slimnīcā, ievērojot gripas un Covid-19 pretepidēmijas pasākumus, ierobežota stacionāra pacientu apmeklēšana. Piederīgie aicināti turpināt sazināties ar saviem mīļajiem, izmantojot mobilos tālruņus. Pacientu piederīgo apmeklējumi ir iespējami darba dienās no plkst. 15:00 līdz 19:00, brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 19:00. Visiem, kas tomēr apmeklē tuviniekus, slimnīcas stacionārā obligāti jālieto ķirurģiskās sejas maskas vai FFP2/FFP3 respiratori, vienlaikus nodaļā pie tuvinieka var atrasties tikai viena persona līdz 30 minūtēm. Par tuvinieka apmeklējumiem reanimācijā lūgums sazināties ar ārstējošo ārstu.

Par Vidzemes slimnīcu:
Vidzemes slimnīca ir ceturtā līmeņa daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības ārstniecības iestāde, kas nodrošina diennakts medicīnisko palīdzību un tās galvenie darbības veidi ir stacionārās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. 74,07% Vidzemes slimnīcas kapitālu pieder Valmieras novada pašvaldībai, 25,03% – Valkas novada pašvaldībai un 0,9% – Rīgas Stradiņa universitātei. 2025. gadā apritēs 50 gadi kopš Vidzemes slimnīca pirmo reizi vēra durvis pacientiem Valmierā, Jumaras ielā 195.

Informāciju sagatavoja:
AGNIJA UPĪTE 
SIA “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Tālr.: +371 28615505 E-pasts: