Vidzemes plānošanas reģions aicina uz projekta “Uzņēmējdarbība Vidzemē” atklāšanu

Vidzemes plānošanas reģiona Vidzemes uzņēmējdarbības centrs 12. oktobrī aicina uzņēmējus, uzņēmējus pārstāvošas organizācijas, pašvaldību speciālistus un citus interesentus uz projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” atklāšanu, lai iepazītos ar turpmākajos divarpus gados plānotajām projekta aktivitātēm, kuru mērķis ir attīstīt Vidzemes plānošanas reģiona uzņēmējdarbības vidi.

Atklāšanas pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar projektā “Uzņēmējdarbība Vidzemē” plānoto, kas cita starpā ietver pašvaldību uzņēmējdarbības speciālistu spēju un zināšanu pilnveidi, kopstrādes/koprades vietu attīstību, reģionālās atpazīstamības veicināšanu,  jauniešu uzņēmējdarbības mentoringu, produktu ideju attīstības maratonu (hakatonu) organizēšanu un tīklošanās pasākumus uzņēmējiem ar izglītības un zinātniskajām institūcijām.

Projekta partnera Elverumas pašvaldības pārstāvis informēs par plānoto sadarbību projektā  starp Latviju un Norvēģiju, savukārt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecības Norvēģijā vadītāja Evita Nedzvecka pastāstīs par pirmajiem soļiem eksporta uzsākšanā uz Norvēģiju.

Lai labāk sagatavotos projekta aktivitātēm un gūtu iedvesmu, Cēsu koprades mājas “Skola6” vadītāja Amanda Strīģele un Valmieras koprades darbnīcas “Dare” vadītāja Kristiāna Līdaka izklāstīs savu pieredzi koprades vietu attīstīšanā, Valmieras attīstības aģentūras valdes locekle Līga Vecā dalīsies hakatonu organizēšanas pieredzē, bet Vidzemes plānošanas reģiona jaunpienācēja– Limbažu novada – pašvaldības aģentūras LAUTA vadītāja Ilze Millere pastāstīs par pašvaldības atbalstu uzņēmējiem.

Projekta atklāšanas pasākums notiks tiešsaistē (ZOOM) otrdien, 2021. gada 12. oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 12.00 ar iepriekšēju pieteikšanos.

Pieteikšanās pasākumam šajā saitē līdz 11. oktobra plkst. 12.00: ej.uz/reģistrācija-12-okt-2021

(vai meklējiet informāciju vietnē invest.vidzeme.lv)

Projektu “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” (Uzņēmējdarbība Vidzemē) no 2021. gada 21. jūnija līdz 2024. gada 30. aprīlim īsteno Vidzemes uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Elverumas pašvaldību Norvēģijā programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”, ko līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Informāciju sagatavojusi: Māra Sproģe, Vidzemes uzņēmējdarbības centra sabiedrisko attiecību speciāliste,

Programma