Vidzemes iedzīvotājus aicina uz sociālās uzņēmējdarbības pasākumu

Vidzemes iedzīvotājus aicina uz sociālās uzņēmējdarbības pasākumu

Labklājības ministrija kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 17. martā Valmierā rīkos informatīvu pasākumu par sociālo uzņēmējdarbību “Katrai problēmai ir rodams risinājums”.

Pasākumā, kas no plkst. 13.00 līdz 15.00 norisināsies koncertzālē “Valmiera”, Leona Paegles ielā 10, varēs uzzināt par sociālās uzņēmējdarbības aktualitātēm un būs iespēja iepazīties ar trīs sociālajiem uzņēmējiem, uzklausot atklātus un personiskus stāstus par biznesu, ikdienas izaicinājumiem un vēlmi padarīt pasauli labāku.

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija informēs par nozares jaunumiem, iespējām, un dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Sociālā uzņēmuma likumu, atbalsta veidiem, sociālā uzņēmuma statusa iegūšanas procesu un citām nozares aktualitātēm.

Ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies Līga Broduža – sociālās uzņēmējdarbības vēstniece, sociālā uzņēmuma “Dabas zirgi” dibinātāja un vadītāja, Laura Žukovska-Supe – sociālā uzņēmuma “Mans Peldkostīms” radītāja un Ligija Frišfelde – “Valmieras zaļā skolas” vadītāja.

“Dabas zirgi” ir pirmais sociālais uzņēmums Latvijā, kas rūpējas par zirgu labturību. Samniecībā, Ķekavas novadā, tiek piedāvātas pastaigas un sarunas ar zirgiem, dzīvnieku “adoptēšana”, zirgu priekšnesumi, jāšanas treniņi, kā arī telpu un āra teritorijas īre pasākumiem.

“Mans peldkostīms” darbojas Valmierā un piedāvā personalizētus peldkostīmus sievietēm ar zīmolu “Swimbe” pēc individuāla pasūtījuma. To audums darināts no pārstrādātām PET pudelēm un citiem plastmasas atkritumiem, tādējādi veicinot atkritumu otrreizēju pārstrādi un dabas resursu taupīšanu.

“Valmieras zaļā skola” piedāvā izglītojošu un radošu vietu pirmsskolas un pamatskolas vecuma bērniem, tai skaitā, bērniem ar īpašām vajadzībām, nodrošinot audzēkņu izaugsmi saskaņā ar Montessori, Valdorfa, Brīvdabas un Ekoskolas pedagoģijas pamatprincipiem.

Lai piedalītos pasākumā, līdz 14. martam jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa ŠEIT. Vietu skaits ierobežots.

Pasākums ir daļa no Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!”, ko finansē Eiropas Sociālais fonds. Cikla daudzveidīgās aktivitātes, kas plānotas, lai stiprinātu un attīstītu sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmu Latvijā, norisināsies līdz 2023. gada novembrim. Tās tiek īstenotas sadarbībā ar nozares organizācijām – Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, biedrībām “New Door”, “Reach for Change Latvia” un sociālo uzņēmumu “Visas Iespējas”.

Plašāka informācija par visu aktivitāšu ciklu un šo informatīvo pasākumu pieejama Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas mājas lapā un rakstot uz e-pastu .

Informāciju sagatavoja:
Līga Ivanova
Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija

+37126464686