Vidzemes džudo skolas sportistei Agnesei Ukasai panākumi starptautiskā turnīrā

Agnese Ukasa

25. maijā Vidzemes džudo skolas “Valmiera” sportiste Agnese Ukasa kopā ar savu treneri Venti Beķeri devās uz Helsinkiem Somijā, lai piedalītos 20. starptautiskajā džudo turnīrā Wekara – Shiai, kur izcīnīja 1.vietu. 

Sacensībās piedalījās Latvijas, Igaunijas un Somijas sportisti dažādās vecuma grupās un svara kategorijās. Agnesei izdevās pārliecinoši pārspēt savas konkurentes U15 vecuma grupā svara kategorijā +63kg.

Lai izcīnītu 1.vietu, Agnesei bija jāuzvar četras cīņas. Pirmās divas cīņas bija pret augsta ranga Somijas sportistēm, otrā cīņa pret sīvu konkurenti no Latvijas un beidzamā fināla cīņa – pret spēcīgu Somijas sportisti, kuru pēc garas spēku apmaiņas Agnese uzvarēja ar skaistu metienu, izpelnoties arī skatītāju aplausus.

Apsveicam Agnesi un treneri Venti ar panākumu! Jāpiebilst, ka Ventis Beķeris šī gada svinīgajā Valmieras novada sporta laureāta ceremonijā saņēma apbalvojumu nominācijā “Gada sporta skolotājs”.

Paldies Agneses vecākiem par atbalstu!