Vidzemes Augstskolas ViAktorīna skolēniem

Piedalies “ViAktorīnā" skolēniem

Šī gada 16. februārī norisinājās Vidzemes Augstskolas rīkotā “ViAktorīna” jeb erudīcijas sacensības vidusskolu un tehnikumu audzēkņiem, kuru tēma bija “Mediji un komunikācija”. “ViAktorīnā” piedalījās 38 komandas no dažādām skolām no visas Latvijas, no kurām labākās sešas tika apbalvotas.

1. vietu  ViAktorīnā ieguva komanda “VTčikses” no Valmieras Tehnikuma, 2. vietā ierindojas komanda “Džems” no Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzijas un 3. vietu izcīnīja komanda “Runīgie” no Rūjienas Vidusskolas. Savukārt, 4. vietu ieguva komanda “Ašie” no Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, 5. vietā komanda “Radošās skrūves” no Siguldas pilsētas vidusskolas un 6. vietā ierindojas komanda “Labākie rajonā” no Rīgas 66. Vidusskolas.

Šī bija pirmā viktorīna no Vidzemes Augstskolas “ViAktorīnu” cikla, kas turpinās norisināties līdz aprīļa beigām. Skolēniem ir iespēja piedalīties vēl trīs dažādās viktorīnās par tēmām “Uzņēmējdarbība”, “Informācijas tehnoloģijas, mehatronika, ekobūves” un “Tūrisms un atpūta”. 

“ViAktorīna” ir lielisks veids kā iepazīties ar dažādām nozarēm un uzzināt interesantus faktus par studiju virzieniem, kurus iespējams studēt Vidzemes Augstskolā, kā arī saliedēties ar klases biedriem un labi pavadīt laiku. Jau šobrīd skolēniem ir iespēja pieteikt savu komandu nākamajai viktorīnai tēmā “Uzņēmējdarbība”, kas norisināsies 9. martā. Piedalies, pavadi labu laiku, pārbaudi savas zināšanas un   iegūsti balvas! Vairāk par pasākumu uzzini Vidzemes Augstskolas mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
Marta Deņīsova,Vidzemes Augstskolas mārketinga projektu asistente