Vidzemes Augstskolas vasaras izlaidums

Vidzemes augstskolas diploms

Šodien, 30. jūnijā, Vidzemes Augstskolas (ViA) izlaidumā Valmierā pulcēsies absolventi, mācībspēki, kā arī ģimenes un draugi.

Šogad ViA izlaidumā diplomus saņems 125 absolventi: 17 – koledžas, 77 – bakalaura līmeņa studiju, 29 – maģistri un divi – doktora grāda ieguvēji.

Tradicionāli izlaiduma diena sāksies plkst. 12.00 ar pasākumu “Ceļamaize” absolventiem un ViA mācībspēkiem un darbiniekiem. Plkst.14.00 absolventi un mācībspēki dosies svinīgā gājienā no Tērbatas iela 10 uz izlaiduma svinīgas daļas norisi – Valmieras Kultūras centru.

Plkst. 15.00 sāksies izlaiduma svinīgā daļa, kurā tiks pasniegti diplomi un sveikti absolventi. Bet pasākumu kuplinās muzikāli priekšnesumi. Absolventus svinīgajā notikumā uzrunās arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Vidzemes Augstskola ir 1996. gadā dibināta valsts augstskola, kas piedāvā 17 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs.

ViA piedāvā iegūt pirmā līmeņa augstāko izglītību studiju programmā “Ilgtspējīgu ēku būvniecība”. Savukārt profesionālo bakalaura grādu šādās studiju programmās: “Biznesa vadība”, “Informācijas tehnoloģijas”, “Komunikācija un sabiedriskās attiecības”, “Mediju studijas un žurnālistika”, “Tūrisma organizācija un vadība” un “Mehatronika”.

Savukārt maģistrantūrā iespējams studēt programmās: “Biznesa vides vadība”, “Kiberdrošības inženierija”, “Stratēģiskā komunikācija un pārvaldība”, “Tūrisma konkurētspējas vadība” un “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas”.

Vidzemes Augstskola kopā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Ventspils augstskolu īsteno doktorantūras programmas “Ekonomika un uzņēmējdarbība” un savukārt ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju – “Sociotehnisko sistēmu modelēšana”.