Vidzemes Augstskolā sākusies studentu uzņemšana

No šodienas, 28.jūnija, Vidzemes Augstskolā norisinās reflektantu uzņemšana pamatstudijās. Šogad sekmīgākie reflektanti var pretendēt uz kādu no 500 budžeta vietām deviņās sociālo zinātņu un inženierzinātņu studiju programmās. Pieteikties studijām varēs līdz 12.jūlijam elektroniski, izmantojot vietni www.latvija.lv, vai no 6.jūlija līdz 12.jūlijam jebkurā no augstākās izglītības iestādēm, kuras ir iesaistījušās vienotajā uzņemšanā.

Paralēli valsts garantētajām budžeta vietām iespējams studēt arī par maksu. Lai arī šogad Vidzemes Augstskolā ir pieaugušas studiju maksas, augstskola ir izstrādājusi plašu atlaižu klāstu, kas būtiski atvieglo reflektanta izmaksas un paver iespējas iegūt augstāko izglītību. Ar studiju maksu un atlaidēm var iepazīties www.fee.va.lv. Bet ar budžeta vietu sadalījumu studiju programmās var iepazīties ŠEIT.

Pamatstudiju konkursa rezultātu aprēķināšana un izziņošana notiks divās kārtās:
1.kārtas rezultātu paziņošana notiks 16.jūlijā portālā www.latvija.lv. Sīkāka informācijā par rezultātiem un turpmāko rīcību sekos arī SMS un e-vēstules veidā.
2.kārtas rezultāti tiks paziņoti 20.jūlijā pēc plkst.17.00 portālā www.latvija.lv, kā arī SMS un e-vēstules veidā.
Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Vidzemes Augstskolas pārstāvjiem, zvanot pa tālruni 26182255 vai rakstot .

Pieteikšanās maģistra līmeņa studijām
Pieteikšanās uz kādu no sešām maģistra līmeņa programmām 2021./2022. akadēmiskajam gadam norisinās no 28.jūnija līdz 20.augusta plkst.14.00, izmantojot ViA portālu magistri.va.lv. Ja izvēlētajā studiju programmā paredzēts iestājpārbaudījums, tad, piesakoties studijām, reflektants saņem informāciju par tā norises laiku, vietu un nosacījumiem.

Rezultāti būs pieejami 24.augustā magistri.va.lv. Studiju līgumu slēgšana klātienē: 25.–27. augusts (plkst.10.00–13.00) Vidzemes Augstskolā Cēsu ielā 4. E: .

Informāciju sagatavoja:

Monika Sproģe,
Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste