Vidzemes Augstskola piedāvā apmācību kursus uzņēmējiem

Digitālā transformācija


Lai sniegtu iespēju uzņēmumu komandām iegūt mūsdienīgas zināšanas un kompetences, Vidzemes Augstskola (ViA) piedāvā digitālās transformācijas apmācību kursus.

Digitālie risinājumi jau sen vairs nav jaunums, ar katru dienu vairāk tie ienāk mūsu ikdienā. Pieprasījums arvien diktē nepieciešamību uzņēmumiem “kļūt digitāliem” savu produktu vai pakalpojumu piedāvājumā. Taču lai to panāktu, nepietiek ar internetā izlasītiem rakstiem, nepieciešama izpratne par procesu būtību,” pauž ViA mūžizglītības projektu vadītāja Linda Krūmiņa.

ViA piedāvā apmācības šādās tēmās: digitālā transformācija, kiberdrošība, virtuālā realitāte, prototipu validācija, mākslīgais intelekts, mašīnmācīšanās, vērtībās balstītas inovācijas, stratēģiskais forsaits.

Plašāka informācija par aktuālajiem apmācību kursiem pieejama šeit: https://va.lv/kursi

Uzņēmumu komandām ir iespēja saņemt ne tikai zināšanas, bet pēc tam arī padziļinātas konsultācijas un citu uzņēmējiem nepieciešamu palīdzību. Šo atbalstu iespējams saņemt arī bez maksas, piesakoties dalībai projektā “Latvijas Digitālais akselerators, DAoL”.

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta “Latvijas Digitālais akselerators” DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002. Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu.

Papildu informācija par projektu un tā aktualitātēm: https://www.digitallatvia.lv/

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Augstskolas
Komunikācijas grupa
Tālr: 26418755