Vidzemes Augstskola kļūst par starptautiskas stratēģiskās komunikācijas iniciatīvas sadarbības partneri Latvijā

6. septembrī Vidzemes Augstskolas (ViA) rektore Agnese Dāvidsone parakstīja sadarbības līgumu ar Apvienotās Karalistes nodibinājuma “Sympodium” vadītāju Dr. Nevilu Boltu (Dr. Neville Bolt), kļūstot par Lielbritānijā iniciētas starptautiskas stratēģiskās komunikācijas iniciatīvas sadarbības partneri Latvijā.

6. septembrī Vidzemes Augstskolas (ViA) rektore Agnese Dāvidsone parakstīja sadarbības līgumu ar Apvienotās Karalistes nodibinājuma “Sympodium” vadītāju Dr. Nevilu Boltu (Dr. Neville Bolt), kļūstot par Lielbritānijā iniciētas starptautiskas stratēģiskās komunikācijas iniciatīvas sadarbības partneri Latvijā.

Sadarbība aptver tādas darbības jomas kā pētniecība un dažādu mērķauditoriju apmācība, izmantojot inovatīvas pieejas.

 “Kļūstot par šīs starptautiskās iniciatīvas partneriem, Vidzemes Augstskola ir apliecinājusi savu reputāciju un pievilcību starptautiskajā vidē. Ir novērtēti līdzšinējie ViA sasniegumi un panākumi Eiropas zinātnes un pētniecības telpā, kā arī mācībspēku zināšanas un pieredze, dinamika un elastība pārvaldībā,” pēc līguma parakstīšanas sacīja Agnese Dāvidsone.

Sarunā ar ViA pārstāvjiem rektori A. Dāvidsoni un ViA Padomes locekli Gatis Krūmiņu N. Bolts pārrunāja konkrētus turpmākās sadarbības soļus pētniecībā un studiju procesā.

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Augstskolas
Komunikācijas grupas vadītāja
Inese Pabērza
Tālr: 26418755

E-pasts:

www.va.lv