Vidzemes Augstskola iegulda finansējumu studentu kopmītņu remontdarbiem

Lai uzlabotu Vidzemes Augstskola (ViA) studējošo dzīvi, kopmītnēs tiek ieguldīti teju 20 000 eiro dienesta viesnīcu Zvejnieku ielā 13 un Ausekļa ielas 25A  remontdarbu veikšanai.

Vidzemes Augstskolas saimniecības pārvaldniece – saimniecības grupas vadītāja  Iveta Grīnberga atzīst, ka kosmētiskie un labiekārtošanas darbi tiek veikti regulāri, vadoties pēc situācijas, taču visaktīvāk telpu remontam, labiekārtošanai, sanitāro mezglu remontēšanai un sienu krāsošanai augstskola pievēršas vasaras mēnešos jūlijā – augustā, kad studenti devušies vasaras brīvlaikā.  “Taču līdz ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu vairākums studentu turpina attālinātās studijas un kopmītņu pakalpojumus neizmanto, tāpēc šogad remontdarbi ir uzsākti agrāk,” saka I. Grīnberga. 

Studentu kopmītnēs Zvejnieku ielā atsevišķās istabiņās ir atjaunota krāsa, dušas telpās veikta apstrāde pret pelējuma sēnīti, sienas, griesti nošpaktelēti, nokrāsoti. Savukārt Ausekļa ielas ēkā kosmētiskais remonts veikts divās virtuves telpās un izremontēti trīs sanitārie mezgli.

Kā atzina ViA pārstāve, kosmētiskais remonts ViA dienesta viesnīcās tiek veikts kopš 2000.gada. Turpmākajos gados remontu plānots veikt arī pārējās dienesta viesnīcas telpās.

Dienesta viesnīcas remontdarbu izmaksas -18980 eiro – pilnībā segtas no Vidzemes Augstskolas budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:

Monika Sproģe,

Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste