VIBJO Sudraba ZIRG’s aicina jaunus dalībniekus!

VIBJO Sudraba ZIRG’s aicina jaunus dalībniekus

Valmieras integrētās bibliotēkas jauniešu organizācija (VIBJO) Sudraba ZIRG`s darbību uzsāka 2015. gadā, kad pēc dalības bibliotēkas projektā “Lasi un Tev sekos’’ pieci jaunieši izveidoja domubiedru grupu. Četrus gadus VIBJO aktīvi darbojās, veidojot video un īsfilmas Youtube kanālam “VIBJO TV”, organizējot pasākumus gan bibliotēkā, gan ārpus tās (Helovīna baiļu spēle “Šausmas”, Izlaušanās istaba, erudīcijas spēles u.c.) un radoši izpaužoties par jauniešiem svarīgām un interesantām tēmām. 

Pēdējo divu gadu laikā VIBJO darbība bija pierimusi, bet jaunajā gadā VIBJO ir apņēmies atgriezties. Lai plānus īstenotu, nepieciešami jauni, aktīvi dalībnieki. Tāpēc aicinām pievienoties motivētus un radošus Valmieras novada jauniešus vecumā no 13 gadiem. Vairāk informācijas VIBJO Sudraba ZIRG`s sociālajos medijos vai rakstot uz e-pastu . Pieteikšanās, aizpildot anketu mājas lapas www.vibjo.mozello.lv sadaļā “Pievienojies mums”. Piesakies un kļūsti par vienu no mums!

Madara Papova,
VIBJO Sudraba ZIRG’s