Veselīgas vingrošanas nodarbības turpmāk notiks Strenču Kultūras centrā

Jau kopš septembra sākuma Strenčos un Jērcēnu pagastā ik pirmdienu ir iespēja piedalīties veselīgas vingrošanas nodarbībās fizioterapeites Sandas Ķimses vadībā. Līdz šim nodarbības Strenčos notika Tautas interešu namā, taču, lai dalībniekiem nodrošinātu nepieciešamo telpas platību, sākot ar 18. oktobri, vingrošanas nodarbības ik nedēļu norisināsies Strenču Kultūras centra telpās. 

Gaidīsim vingrot gribētājus katru pirmdienu Strenčos:

  • no plkst. 17.00 līdz 18.00 vingrošana ar zemāku slodzes intensitāti,
  • no plkst. 18.00 līdz 19.00 vingrošana ar augstāku slodzes intensitāti.

Taču Jērcēnu pagastā vingrošanas vieta paliek nemainīga – vingrot gribētāji tiekas “Jērcēnmuižā” ik pirmdienu no plkst. 19.30 līdz 20.30.

Sīkāka informācija pa tālr. 27816082.

Nodarbības norisinās epidemioloģiski drošajā jeb “zaļajā” vidē – piedalās tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Nodarbības notiek bez maksas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/036 “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros.