Veselīga uztura nodarbības Burtnieku apvienībā

Veselīga uztura nodarbības Burtnieku apvienībā

Lai sekmētu veselīga uztura principu ievērošanas nozīmi ikdienā, septmebrī un oktobrī ikviens interesents ir aicināts piedalīties veselīga uztura nodarbībās.

Kopā ar uztura speciālisti Agritu Spēlmani varēs gūt ieskatu ikdienas uztura uzlabošanā un papildināšanā, kā arī nodarbībās būs iespējams uzzināt par sabalansētu uzturu dažādu slimību vai uztura ierobežojumu gadījumā. Daloties ar ātru, vienkāršu un garšīgu recepšu idejām, nodarbību vadītāja ar praktiskiem piemēriem parādīs kā viegli bagātināt savu ikdienas uzturu.

Aicinām iedzīvotājus pievienoties nodarbībām šādos datumos:

  • 19. septembrī plkst. 11.00–13.00 Ēveles Tautas namā;
  • 19. septembrī plkst. 14.00–16.00 Rencēnu pagasta kultūras namā;
  • 3. oktobrī plkst. 11.00–13.00 Vecates pagasta bibliotēkā;
  • 3. oktobrī plkst. 14.00–16.00 Matīšu Tautas namā;
  • 3. oktobrī plkst. 17.00–19.00 Burtnieku Kultūras centrā;
  • 3. oktobrī plkst. 16.00–18.00 Pensionāru biedrības “V.P. MEŽĀBELE” mītnē (Viestura laukums 2, Valmiermuiža, Valmieras pagasts).

Dalība nodarbībās – bez maksas. Papildu informācija pa tālruni 26197174.

Nodarbības tiek organizētas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/084 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem” ietvaros. Nodarbību laikā var tikt fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātes vajadzībām.

Veselīga uztura nodarbības Burtnieku apvienībā