Veselības veicināšanas nometne bērniem pavasara brīvlaikā

Veselības veicināšanas nometne bērniem pavasara brīvlaikā

Lai interesanti, izzinoši un radoši pavadītu pavasara brīvlaiku, 1. – 6. klašu skolēniem no 11. līdz 15. martam būs iespēja apmeklēt bezmaksas veselības veicināšanas nometni Valmierā. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS.

Brīvlaika nedēļā Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisināsies divas nometnes – viena bērniem vecumā no 7 līdz 9 gadiem, otra – bērniem vecumā no 10 līdz 13 gadiem. Tās ietvaros bērniem būs iespēja apmeklēt sporta nodarbības ar fiziskās sagatavotības treneri, piedalīties radošajās darbnīcās un personības izaugsmes treniņos. Jaunākajiem bērniem tāpat būs iespēja uzzināt daudz jauna par to, kā rūpēties par savu ķermeni, kā veselīgi ēst, vingrot, kā veidot savstarpējās attiecības un kopumā – kas ir veselīga dzīvesveida pamatā. Savukārt jaunieši vecumā no 10 līdz 13 gadiem, papildu sporta un radošajām aktivitātēm, varēs pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar atkarībām, to veidošanos, atpazīšanu un iespējām palīdzēt no atkarībām izkļūt, kā arī uzzināt par veselīga dzīvesveida pamatprincipiem un savstarpējo attiecību veidošanu.

Nometnes norisināsies Valmieras Pārgaujas sākumskolā (Meža ielā 12a, Valmierā) no plkst. 9:00 līdz 15:00, un bērniem tiks nodrošinātas arī pusdienas. Dalība nometnē ir bez maksas. Interesenti aicināti pieteikties dalībai nometnē, rakstot nometnes vadītājai Ilzei Skrastiņai uz e-pastu , norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu (klasi) un vecāka/aizbildņa kontakttālruni.

NOMETŅU PROGRAMMAS

Nometni organizē Valmieras pilsētas pašvaldība projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” ietvaros. Projekta kopējās izmaksas ir 257049 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums 218491,65 EUR. Projekts ilgs līdz 2020.gada pavasarim.