Veselības projektu aktivitātes

Aicina uz veselību veicinošām aktivitātēm

Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā

29. oktobrī plkst. 13.00–15.00 “Pagastmājā”, Mūrmuižā norisināsies veselīga uztura meistarklase “Veselīgas uzkodas līdzņemšanai” kopā ar uztura speciālisti Agritu Spēlmani. Īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem.

No 2. novembra līdz 21. decembrim katru trešdienu plkst. 18.00 iedzīvotāji aicināti apmeklēt vingrošanas nodarbības Brenguļu Kultūras namā pie sertificēta fizioterapeita Normunda Bucenieka. Vingrošanas nodarbības būs piemērotas iedzīvotājiem ar dažādu fiziskās sagatavotības līmeni – būs vingrinājumi muskulatūras nostiprināšanai, kustību funkcionalitātes uzlabošanai, locītavu un saišu stiprināšanai, stājas pilnveidošanai un vispārējai veselības uzlabošanai.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pie nodarbību vadītāja pa tālr. 26598858.

15. novembrī plkst. 17.00–19.00 Brenguļu Kultūras namā norisināsies veselīga uztura meistarklase “Veselīgas un gardas receptes svētkiem” kopā ar uztura speciālisti Agritu Spēlmani. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 22411816.

Līdz 13. decembrim ik otrdienu plkst. 13.00–14.00 Trikātas Kultūras centrā seniori aicināti piedalīties vingrošanas nodarbībās ar zemu slodzes intensitāti.

Papildu informācija pa tālr. 22411816.

Aktivitātes norisinās bez maksas projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/051 “Veselas un veselīgas sabiedrības veicināšana Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienībā” ietvaros.

Rūjienas apvienībā

Lai iepazīstinātu iedzīvotājus ar fizisko aktivitāšu daudzveidību un to nozīmi veselības stiprināšanā, Rūjienas vidusskolas sporta hallē laika periodā no 1. novembra līdz 6. decembrim katru otrdienu plkst. 18.30–19.30 norisināsies sporta nodarbības – 1., 8. un 15. novembrī norisināsies aerobika. Aerobika ir intensīva, ritmiska vingrošana mūzikas pavadījumā, kas ļauj palielināt skābekļa patēriņu organismā. Nodarbība tiks dalīta trīs daļās – iesildīšanās, aerobikas aktīvā daļa un atsildīšanās. 22., 29. novembrī un 6. decembrī norisināsies kardio treniņi. Kardio vingrinājumi ir nepārtrauktas muskuļu darbības treniņi ar zemu intensitāti, kas notiek vismaz piecas minūtes un tiek vairākas reizes atkārtoti. Veicot regulārus treniņus, tiek stiprināti sirds muskuļi, stiprināta imunitāte un regulēts cukura līmenis asinīs.

Nodarbībām nepieciešams pieteikties pie nodarbību vadītājas Lienes Nagles pa tālr. 26657099.

Nodarbības norisinās bez maksas projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.