Veselības projektā martā

Projektā  “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Strenču novadā” martā

  • Strenču skolā katru pirmdienu turpināsies veselību veicinoša vingrošana bērniem fizioterapeita vadībā;
  • Plāņu tautas namā katru ceturtdienu no 18.00 līdz 19.30 turpināsies ārstnieciskā joga sertificēta speciālista vadībā;
  • Strenču tautas interešu nama telpās līdzās bibliotēkai un Jērcēnmuižā turpināsies veselīga vingrošana fizioterapeita vadībā. Nodarbības kā ierasts notiek katru pirmdienu no 17.30 līdz 18.30 Strenčos un no  19.30 līdz 20.30. Jērcēnos. Sākot  no februāra līdz pat aprīļa beigām Strenčos notiks papildnodarbības – piektdienā no 16.45  līdz 17.45 ar zemāku slodzes intensitāti;
  • Sākot no marta katru pirmdienu Strenču vidusskolas  skolēni dosies uz Valmieru, lai baseinā apgūtu  peldētapmācību nodarbības;
  • Sedas skolā turpinās dubulttreniņa nodarbības 1 reizi mēnesī. Nodarbība plānota 06.03.
  • 7.03. Strenču skolas skolēniem būs iespēja noklausīties psihiatres Ingas Bauskas lekciju “Veselīga uztura ietekme uz psihisko veselību”;
  • 23.03. plkst. 18.00 ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt interaktīvu nodarbību ciklā “Ēd taupīgi, bet veselīgi!”. Šoreiz iepazīsimies ar  ātrajām uzkodām un kūku vegāniem. Nodarbība notiks Strenču bibliotēkas telpās;
  • 28.03. Strenču pašvaldībā psiholoģes Ivetas Kreišmanes lekcija “Komunikācija veselīgai sadarbībai”.

Projekta vadītāja Iveta Ence