Veselības projektā februārī

Turpinot 2017. gada ietvaros  iesākto ESF projektu “ Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Strenču novadā”. Februāra mēnesī plānojami šādi pasākumi:

  1. 02.2018. pl.16.00- 18.00 Fiziskā aktivitāte, veselīgs uzturs- dubultrenniņa nodarbība, tēma:” Atpazīsti E vielu”, kas norisināsies Skolas laukums 2, Seda, Strenču novads- Sedas filiāle.
  2. No 5.februāra turpināsies , katru pirmdienu no pl.15.00-18.00 veselību veicinoša vingrošana bērniem, fizioterapeita pavadībā, Rīgas iela 13, Strenči , Strenču novads, Strenču novada vidusskolas zālē.
  3. Strenču novada iedzīvotājiem joprojām būs iespēja apmeklēt vingrošanu fizioterapeita pavadībā Tautas interešu namā, Pulkveža Zemitāna ielā 5, Strenčos, Strenču novadā un Jērcēnu tautas namā, Jērcēnu pagastā, Jērcēnmuiža, Jaunjērcēni , katru pirmdienu, ierastajos laikos.
  4. Ceturtdienās pl.18.00- 19.50 ir iespēja Plāņu tautas namā, “Muiža”, Plāņu pagasts, Strenču novadā apmeklēt ārstnieciskās jogas nodarbības.
  5. 13.februārī pl.17.30- 18.50 sertificēta psiholoģes pavadībā notiks izglītojoša nodarbība:” Veselīgs skats uz nākotnes plāniem”.
  6. Pieaicinot bērnu psihiatru 2. februārī, pl. 13.00, Strenču novada vidusskolā notiks lekcija skolniekiem ” Fobijas ”.
  7. 02.2018 pl. 17.30, notiks izglītojošs un praktisks pasākums par sirds veselību, pieaicinot neatliekamās medicīnas ārstu. Pasākums norisināsies- Tautas interešu namā (Strenču novada bibliotēkas telpās), Pulkveža Zemitāna ielā 5, Strenčos, Strenču novadā.

Veidojot veiksmīgu sadarbību ar Valmieras bērnu sporta skolu, peldbaseina treneriem vēlamies turpināt nodrošināt peldētapmācības Strenču novada 3. un 4.klases bērniem, pirms tam saskaņojot pieejamos peldbaseina laikus.

Informē: Veselības koordinators novadā Baiba Kondriča