VESELĪBAS PROJEKTĀ augustā un septembrī

Esi vesels

Esi vesels Strenču novadā! Ar šo devīzi turpinās dažādi ESF projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Strenču novadā”  visiem novada iedzīvotājiem.

Šogad rit pēdējais projekta realizācijas gads!

Augustā

No 15. augusta atsākušās jogas nodarbības. Nodarbības notiek katru  ceturtdienu plkst. 18.00 Plāņu tautas namā. Nodarbības vada sertificēta jogas speciāliste Ingūna Baranovska. Laipni aicināts ikviens dalībnieks! 27. augustā skolēnu vecāku kopsapulcē, sadarbībā ar Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu, kas ir projekta sadarbības partneris, būs iespēja ieklausīties psihiatra Raivja Logina atziņās un padomos, uzdot jautājumus un saņemt profesionālas atbildes. 29.augustā plkst. 19.00 pie Gaujas plostnieka ar kopīgu startu sāksies atjautīgais labirints Strenču ielas mīklā, kas ciklā “Kustību nodarbības dabā” būs jau 8.nodarbība. Šajā reizē maršruts caur mīklu minēšanu un aritmētikas uzdevumiem kā atjautīgs labirints sacensību dalībniekus vedīs apkārt Strenču pilsētai.

Septembrī

Sākot no 9. septembra novadā atsāksies  veselīga vingrošana mūsu novadnieces diplomētas fizioterapeites Sandas Ķimses vadībā. Nodarbības notiks pirmdienās:

  • Strenčos -Tautas interešu namā.
  • nodarbība ar zemāku slodzes intensitāti no plkst. 16.00 – 17.00,
  • nodarbības ar augstāku slodzes intensitāti no plkst. 17.30-18.30.
  • Jērcēnu pagastā – Jērcēnu tautas namā – no plkst. 19.30-20.30.

Sākoties mācībām skolā:

  • no 9.septembra sāksies arī veselību veicinoša vingrošana bērniem, pieredzējuša jaunā fizioterapeita Didža Rozenberga vadībā. Nodarbības notiks, pirmdienās Strenču novada vidusskolas sporta zālē 3 grupās. 1. grupai no plkst. 15.00 līdz 16.00, 2.grupai no plkst. 16.00 līdz 17.00 un 3. grupai no plkst. 17.00 līdz 18.00. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, nodarbību grupās ir brīvas vietas. Cienījamie vecāki, izvērtējiet iespēju saņemt šādu pakalpojumu bez atlīdzības un  iespēju robežās stimulējiet bērnu vēlmi izmantot to!
  • Jau septembrī paredzēts atsākt regulāras peldētapmācību nodarbības un regulāras ikmēneša tikšanās ar psihiatrijas speciālistiem.

Sadarbībā ar  Latvijas Sarkano Krustu 30.septembrī novada iedzīvotājiem paredzēta lekciju un nodarbību cikla vienpadsmitā nodarbība. Šoreiz tēma  –  “Līdzatkarība”.

Kā ierasts līdz šim, septembra mēnesī  Strenču bibliotēkas telpās turpināsim regulāru tikšanos ar psiholoģi Ivetu Kreišmani.

Seko informācijai par dažādām aktivitātēm un to norises laikiem Strenču  novada mājas lapā, informatīvajā izdevumā Mūsu Novada Vēstis un afišās!

Izmanto iespēju iegūt veselīgu ķermeni un prātu, pretim liekot vien fizisko spēku un zinātkāri!