Veru (Vōru) apriņķa Attīstības centra vizīte Valmierā

20 personu grupa no Veru apriņķa Attīstības centra (SA Võrumaa Development Center) Igaunijā  27. septembrī visas dienas garumā viesojās Valmierā. 

20 personu grupa no Veru apriņķa Attīstības centra (SA Võrumaa Development Center) Igaunijā  27. septembrī visas dienas garumā viesojās Valmierā. 

Vizītes sākumā viesi apmeklēja un tikās ar Valmieras Attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāju Ilzi Eglāju un Valmieras Biznesa inkubatora vadītāju Juri Čeiču, kurš informēja vizītes pārstāvjus par Valmieras uzņēmējdarbību, aktivitātēm un perspektīvām, kuras sniedz biznesa inkubators. 

Dienas otrajā pusē delegācija viesojas divos Valmieras uzņēmumos. Viesi iepazinās ar elektrisko iekārtu ražotāju SIA “Mira Motion Latvia” darbību un tikās ar rūpnīcas vadītāju Kristapu Purmali. Pēc tam apmeklēja SIA “SunGIS” uzņēmumu, kas specializējas dažādu ģeotelpisko risinājumu izstrādē, un tikās ar tā valdes priekšsēdētāju Pēteri Brūni. 

Noslēgumā viesi apmeklēja uzņēmumu “HTH Industrial Technologies” un tā vadītāju Andri Alsiņu, kas jau šobrīd darbojas jaunajā Valmieras Rūpniecības un eksporta parkā. Valmieras novada pašvaldības pārstāvji pastāstīja par industriālās teritorijas vēsturi, pastāstīja par paveiktajiem darbiem teritorijas attīstībā un nākotnes iecerēm.