Velokrosa sacensības Mazsalacas aplis 2023 pulcē kuplu dalībnieku skaitu

25. jūnijā Mazsalacā norisinājās velokrosa sacensības “Mazsalacas aplis 2023”, kurās piedalījās 94 dalībnieki.

Jaunākie sacensību dalībnieki, DIP DAP braucēji – sacentās ap 100 m garā distancē, kur nepārspēts palika Mazsalacietis Lubaus Edvards, bērnu distancēs uzvaras laurus plūc komandas LiVelo/ Zelta Zemes pārstāvis Jurēvičs Dominiks Jēkabs. Savukārt pārējie dalībnieki mērojās spēkos 4 km garā apļa distancē, kur katrai vecuma grupai bija noteikts kontrollaiks, kurā jāveic pēc iespējas vairāk apļi noteiktajā kontrollaikā. Vislielākā konkurence bija V12 un S12 grupā, tas ir, jaunākie dalībnieki no 2011. līdz 2015. gadā dzimušie.

No visiem dalībniekiem visvairāk apļus un visātrāk – 60 minūtēs jau otro gadu pēc kārtas veica Zviedris Rainers, Slotiņš Roberts un Zviedris Nauris.

Sakām lielu paldies atbalstītājiem – Valmieras novada pašvaldībai, BTA Baltic Insurance Company, SIA Lauksalaca, X Centrs, kafejnīcai Miks, Mazsalacas vidusskolai un Mazsalacas apvienībai.

Visa bilžu galerija skatāma šeit.