Vēlam veiksmi Latvijas florbola izlasei pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā!

Pasaules čempionāta florbolā kvalifikācija

No 31. janvāra līdz 3. februārim Liepājā norisināsies viens no 2024. gada pasaules čempionāta florbolā vīriešiem Eiropas zonas kvalifikācijas turnīriem, kurā par ceļazīmēm uz finālturnīru cīnīsies Latvijas un vēl septiņu citu valstu izlases. Mūsu valsti turnīrā pārstāvēs arī divi florbola kluba “Rubene” spēlētāji, Matīss Celms un Jēkabs Keišs, viens spēlētājs no FBK “Valmiera/Betsafe” – Ralfs Matīss Balodis, bet treneru korpusā redzēsim FBK “Valmiera/Betsafe” un Valmieras Sporta skolas florbola treneri Aigaru Belasovu.

Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadīts EUR 1 turnīrs. Latvijas valstsvienības tiešie pretinieki B apakšgrupā būs Lihtenšteinas, Vācijas un Islandes florbolisti, bet A apakšgrupā sacentīsies Somijas, Igaunijas, Francijas un Nīderlandes komandas. Biļetes uz finālturnīru iegūs četras izlases – priekšlaikus tās garantēs abu apakšgrupu uzvarētājas, bet pārējās divas vienības, kas brauks uz Malmi Zviedrijā, noskaidrosies noslēdzošās dienas dueļos starp otro un trešo vietu ieguvējām.

Latvijas izlase, kas Starptautiskās Florbola federācijas pasaules rangā ieņem piekto vietu, šovakar, 31. janvārī, plkst. 19.00 spēkosies ar Lihtenšteinu (29. vieta pasaules rangā), 1. februārī, plkst. 19.00 ar Vāciju (8. vieta pasaules rangā), bet 2. februārī, plkst. 19.00 ar Islandi (20. vieta pasaules rangā). 3. februāra spēles likme un pretinieks noskaidrosies pēc grupu turnīra.

Spēles tiešraides varēs skatīt: https://app.floorball.sport