Vējš matos un dzīve kustībā – Valmieras bibliotēka aicina bērnus un jauniešus piedalīties vasaras lasīšanas programmā

Hei, Valmieras puikas un meitenes! Mācību gads ir beidzies, un vasara var sākties! Šogad Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina bērnus un jauniešus vasaras brīvlaikā iesaistīties lasīšanas veicināšanas programmā “Zvirbulis lasa pilsētā”.

Lai piedalītos, nāc ciemos uz Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļu, Cēsu ielā 4, un izvēlies četras grāmatas no Zvirbuļa grāmatu groza. Zinām, ka bibliotēkas plauktos, gluži kā pilsētas notikumu un pasākumu virpulī, dažkārt var apmaldīties. Tāpēc mūsu bibliotekāres ir nākušas lasītājiem talkā, atlasot interesantas un iztēli rosinošas grāmatas šīs vasaras programmai. No tām varēsi izvēlēties tās, kas uzrunā tieši tevi, un aizpildīt darba lapu ar uzdevumiem par izlasītajām grāmatām.

Vēl nezini, vai piedalīties? Pačukstēsim, ka visus programmas dalībniekus vasaras nogalē Zvirbulis aicinās uz īpašām svinībām, kur gaidīs dāvanas un pārsteigumi. Kur un kad norisināsies svinības? Tas lai pagaidām paliek noslēpumā!

Plašāk par Zvirbuļa vasaras groza grāmatu veltēm un programmas noteikumiem aicinām lasīt šeit.

Vēlam, lai grāmata pilsētā ir labs sabiedrotais ik uz soļa – ķerot saules starus Gaujmalā, gaidot draugus uz soliņa blakus iepirkšanās centram vai slēpjoties no vasaras negaisa mākoņiem Valterkalniņa lapenē!

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Caune, Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāre