Veiksmīgi realizēts biedrības “Ezerkrasts AZ” projekts “Vindsērfings Burtniekos”

Veiksmīgi realizēts biedrības "Ezerkrasts AZ" projekts "Vindsērfings Burtniekos"

Rūpējoties par vindsērfinga attīstību Valmieras novadā, biedrība “Ezerkrasts AZ” veiksmīgi pabeigusi projekta “Vindsērfings Burtniekos” realizāciju! Projekts sākotnēji tika pieteikts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma ”Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” programmas ietvaros VRG (vietējās rīcības grupas) biedrības “No Salacas līdz Rūjai” un Lauku atbalsta dienesta (LAD) Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes rīkotajā LEADER 8. kārtas projektu konkursā – izglītības, kultūrvides un sporta aktivitāšu attīstīšanas apakšprogrammā. Tas veiksmīgi izturēja konkursu, ideju pārbaudi, un tika akceptēts realizācijai!

Projektu “Vindsērfings Burtniekos” (projekta Nr.22-09-AL29-A019.2204-000001) finansiāli atbalstīja Valmieras novada pašvaldība, kā arī Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde.

Projekta ietvaros tika iegādāts starptautiskās jauniešu vindsērfinga klases Techno293 inventārs – vindsērfinga dēļi un buras. Tas ļaus jauniešiem apgūt vindsērfingu un trenēties ar mērķi startēt un piedalīties Techno293 klases sacensībās! Tāpat projekta ietvaros biedrības īpašumā nonākusi arī drošiem treniņiem un ātrai palīdzības sniegšanai uz ūdens nometņu un sporta pasākumu laikā, kā arī sacensību tiesāšanai un treniņu vadīšanai piemērota RIB tipa motorlaiva un laivas transportēšanas piekabe. Iegādātais inventārs ļaus jaunā un labākā līmeni organizēt vindsērfinga apmācības, nometnes un treniņus!

Vindsērfings ir lielisks un aizraujošs sporta veids. Projekta “Vindsērfings Burtniekos” īstenošana ir solis mērķa virzienā, lai nākotnē arī Valmieras novada jaunieši un jaunietes, kuri apguvuši vindsērfinga pamatus, turpinātu pilnveidoties šajā sporta veidā ar mērķi startēt sacensībās.

Biedrības “Ezerkrasts AZ” vēlas pateikt lielu paldies visiem, kuri sniedza atbalstu un palīdzēja pie projekta tapšanas un realizācijas – Valmieras novada pašvaldībai, Valmieras novada sporta pārvaldei, Lauku atbalsta dienestam, biedrībai “No Salacas līdz Rūjai” u.c.

Sīkāka informācija par iespējām apgūt vindsērfingu un trenēties pa tel. 29127198. Sekojiet arī jaunumiem mājaslapā www.vidzemeslaivas.lv un sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Informāciju sagatavoja:
Biedrības “Ezerkrasts AZ” valdes loceklis Arnis Seņkāns