Veiksmīgi noslēdzies Skatuves runas konkurss 2022

Skatuves runas konkurss skolēniem

21. aprīlī tika noskaidroti labākie daiļrunātāji Skatuves runas konkursā Valmieras novadā. Kopumā konkursā piedalījās 61 dalībnieks no visa novada. Žūriju pārstāvēja Ilze Lieckalniņa, Mārtiņš Liepa un Dace Jurka.

1. klašu grupā augstāko pakāpi ieguva Amēlija Ramata no Valmieras 5. vidusskolas ar 46,5 punktiem (skolotāja Sanita Apsīte) un Martins Jirgensons no Valmieras Pārgaujas sākumskolas ar 48,17 punktiem (skolotāja Baiba Frinde), līdz ar to nodrošinot dalību 2. kārtā. 2.-3. klašu grupā nākamajā kārtā tika Marta Kobiaka no Valmieras 5. vidusskolas ar 48 punktiem (skolotāja Gunta Mitjkova), Enija Pastva no Valmieras Viestura vidusskolas ar 45,5 punktiem (skolotāja Gita Baltā) un Elīna Bieziņa no Valmieras Pārgaujas sākumskolas ar 46,8 punktiem (skolotāja Gunita Vavžika). 4.-6. klašu grupa bija visvairāk pārstāvēta – augstāko pakāpi ieguva Valmieras sākumskolas audzēkņi Zintis Dzvinko ar 47,7 punktiem (skolotāja Kristīne Švalbe) un Roberts Krūmiņš ar 49,5 punktiem (mamma Liene Krūmiņa), kā arī Daņiils Korotkovs no Valmieras 2. vidusskolas ar 45,2 punktiem (skolotājas Oksana Štainmillere un Ina Mole). 7.-9. klašu grupā labākos rezultātus uzrādīja – Alma Lauma Jaunzeme no Valmieras 5. vidusskolas ar 46 punktiem (skolotāja Līga Kliesmete), Valmieras 2. vidusskolas audzēknes Ruslana Kozlova ar 49,3 punktiem (skolotājas Iveta Gacka un Lidija Fjodorova) un Jaroslava Naidenoviča ar 48,5 punktiem (skolotājas Oksana Štainmillere un Iveta Gacka), kā arī Denīze Allika no Valmieras Viestura vidusskolas ar 47,8 punktiem (skolotāja Ineta Lancmane). Savukārt vidusskolas grupā divi labākie rezultāti – Rūtai Karlīnai Bakaisai no Valmieras tehnikuma ar 47,7 punktiem (skolotāja Anitra Eiklone) un Nikam Judenkovam no Valmieras Viestura vidusskolas ar 47,67 punktiem (skolotāja Andriga Lozda).

Paldies visiem skolotājiem un dalībniekiem par cītīgi ieguldīto darbu un drosmi!

Informāciju sagatavoja:
Annija Skudra, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pasākumu organizatore