Veiksmīgi aizvadīts Valmieras novada sākumskolu sadziedāšanās pasākums “Tauriņu balsis”

Valmieras novada sākumskolu sadziedāšanās pasākums “Tauriņu balsis”

14. maijā Valmieras sākumskolas aktu zālē norisinājās Valmieras novada sākumskolas koru sadziedāšanās “Tauriņu balsis”, kurā piedalījās Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas, Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras sākumskolas, Valmieras Mūzikas skolas, Valmieras 5. vidusskolas, Rūjienas vidusskolas un Strenču pamatskolas kori. 

Pirms koncerta bērni darbojās radošajās darbnīcās, kurās tika apspēlēta tēma tauriņi. Visās darbnīcas bija iespēja izpausties gan radoši, gan tehniski, nodarbinot kā rokas, tā prātus. Tika veidoti auskari, origami, magnēti, kā arī spēlēts galda hokejs un dažādas citas aktīvas nodarbes. Pasākums turpinājās ar koncertu, kura vadītāji suns un tauriņš, kopā ar koncerta dalībniekiem meklēja pazudušās dziesmas. Koncerts aizveda bērnus uz pasaku valstību, kur lādītēs kopā ar raibiem tauriņiem, kuri tikko modušies no miega, modās arī bērnu dziesmas. Dziesmas vienoja Valmieras novada sākumskolu koru kolektīvus un atgādināja, ka mēs esam dziedoša tauta, ka dziesmā ir spēks. Koncerts “Tauriņu balsis” tika noslēgts ar nelielu ballīti. Bērni ballītē varēja svinēt atkal satikšanos, skanīgo koncertu, kārtīgi izdejoties un smelties pozitīvās emocijas atlikušajam mācību gadam.

Paldies visiem dziedātājiem par dalību koncertā, paldies diriģentiem un koru vadītājiem, pavadošajai mūzikas grupai un pasākuma vadītājiem!

Informāciju sagatavoja:
Annija Skudra, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pasākumu organizatore