Veiks asfaltēšanas darbus Dienvidu industriālajai maģistrālei

30. un 31. oktobrī Dienvidu industriālajai maģistrālei veiks asfaltbetona seguma virskārtas ieklāšanas darbus.

Satiksmei slēgts būs Linarda Laicena ielas posms no rotācijas apļa līdz Rūpniecības ielai (slēgts arī Vidzemes Augstskolas stāvlaukums, pieeja veikala “Rimi” stāvlaukumam būs no Fabrikas ielas puses).  Tāpat būs slēgta Cēsu iela posmā no krustojuma ar jaunbūvētā Linarda Laicena ielas turpinājumu (vecā dzelzceļa uzbērums).

Cēsu ielas apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Rūpniecības un Kauguru ielu virzienā uz Cēsīm. Remontdarbu posmā pie rotācijas apļa satiksme tiks organizetā ar ceļu satiksmes regulatoriem! Aicinām autovadītājus sekot līdzi ceļazīmēm un ievērot satiksmes ierobežojumus!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!