Vecates pagasta medpunkts darbu uzsācis jaunās telpās

Vecates pagasta medpunkts

Vecates pagasta medpunkts šogad darbu uzsācis jaunās, gaišās un plašās telpās Vecates pagasta kultūras centra ēkā, Vecatē, Valmieras novadā. Turpmāk iedzīvotājiem būs ērtāk pieejami veselības aprūpes pakalpojumi, kā arī tagad vienuviet pieejami visi Vecatē sniegtie pašvaldības pakalpojumi.

Medpunkta telpas līdz šim atradās bijušajā Vecates pagastnamā, un tā bija vienīgā iestāde, kas šajā ēkā pēdējo gadu laikā atradās. Vērtējot, kā iespējami racionāli izmantot pašvaldības īpašumus un vienlaikus samazināt apkures izmaksas, Burtnieku apvienības pārvaldē tika lemts par medpunkta pārcelšanu uz Vecates pagasta kultūras centra ēku. Par tālāko bijušās pagastmājas pielietojumu tiks lemts tuvākajā laikā, nododot to atsavināšanai vai rodot iespēju citu pašvaldības funkciju īstenošanai.

Vecates pagasta medpunktā nodrošina minimālo veselības aprūpes pakalpojuma apjomu un, atbilstoši ārsta palīga kvalifikācijai, ārstniecību, profilaksi, vakcināciju, hronisko pacientu aprūpi un izglītošanu. Valmieras novada iedzīvotājiem pakalpojums pieejams bez maksas. 

Medpunkta darba laiks ir no 8.00 līdz 12.00 katru darba dienu. Brīvdienas: sestdienas, svētdienas un svētku dienas. Kontakti: tālr. 26305515, e-pasts: .

Valmieras novada pašvaldība Vecates pagasta medpunkta telpu izveidē un remontdarbos ieguldījusi 23269,09 eiro, ieskaitot PVN. Darbus veica SIA “JG Risinājumi”.