VDMV Ziemassvētku tirdziņš

17.decembrī no plkst.16.00 līdz 18.00 norisināsies ikgadējais Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) audzēkņu darbu tirdziņš “VDMV Marka”. Gūstot zināšanas un iedvesmu no mācību procesā apgūtā, skolas audzēkņi radījuši dažādus suvenīrus, Ziemassvētku apsveikumus un dekorus, sveces, atstarotājus un citas lietas, kas noderēs pašiem vai būs kā maza, bet sirsnīga dāvana tuvajiem.

Šādi audzēkņu darbu tirdziņi pirms Ziemassvētkiem skolā norisinās jau kopš 2012.gada, kur VDMV audzēkņu izveidotie Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) pārdod savu produktu, tā gūstot praktiskas iemaņas uzņēmējdarbībā.

Tirdziņš norisināsies ārvidē pie VDMV ēkas.

Informējam, ka tirdziņš noritēs “zaļajā” režīmā, ievērojot visas atbilstošās epidemioloģiskās drošības prasības.

SMU programma skolā tiek īstenota sadarbībā ar Junior Achievement.

SMU ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. SMU nav juridiska statusa – tos pārstāv Junior Achievement Latvia un skola. SMU konsultē un atbalsta SMU konsultanti/biznesa konsultanti.

Informāciju sagatavoja:

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola