VDMV uzsāk projekta “Mākslas dažādība kvadrātā” īstenošanu

Vaidavas ezers

29. jūnijā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) pedagogiem notiks plenērs prof. Alekseja Naumova vadībā pie Vaidavas ezera.

Plenērs var notikt, pateicoties iegūtajam finansējumam Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātā un administrētā, akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā kultūras projektu konkursā “Vidzemes kultūras programma 2022” (VKP 2022) un Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējumam.

Jaunajā mācību gadā projekta ietvarā ir plānotas arī grafikas un animācijas meistarklases VDMV izglītojamiem.

Projekta “Mākslas dažādība (kvadrātā)” mērķis ir, piesaistot starptautiski atzītus profesionālus māksliniekus, savas jomas līderus, nodrošināt Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas (VDMV) izglītojamiem un pedagogiem dažādu mākslas virzienu praktiskās meistarklases mākslas darbu radīšanai un to izstādīšanai.

Informāciju sagatavoja:
Inga Rokpelne, VDMV Kultūras projektu vadītāja