Vasaru Vaidavā ieskandināsim ar dziedātājas BŪŪ koncertu

Vasaru Vaidavā ieskandināsim ar dziedātājas BŪŪ koncertu

2.jūnijā plkst. 16.00 ar dziedātājas BŪŪ koncertu un “Gardu Muti” vasarnīcas Vaidavā slēģu atvēršanu ieskandināsim vasaru Vaidavā.

Burvīgā dzirkstele un dabas mīle BŪŪ ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente. Viņa koncertprogrammu veido tā, lai skatītājs pēc koncerta justos piepildīts ar pozitīvu enerģiju. BŪŪ ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ skatītājs var iztrakoties, dziedāt līdzi un būt viņš pats. BŪŪ uz skatuves pievienosies bundzinieks Artūrs Strautmanis un basģitārists Toms Valmiers.

Ieejas maksa – 15 EUR, biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs, bezmaksas ieeja bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot).

Vaidavā, Vaidavas ezermalā un turpat netālu esošajā estrādē šajā vasarā ikviens aicināts piedalīties sportiskās aktivitātēs, klausīties koncertus, darboties “Vaidava Ceramics” meistarklasēs, kā arī baudīt gardas uzkodas un veldzēties ar spirdzinošiem dzērieniem “Gardu Muti” vasarnīcā. Pateicoties aktīvā tūrisma centra “Eži” vasaras šūniņai “VaidavEŽI”, ķersim saules starus uz SUP dēļa, izbraucot ar laivu vai peldoties.

Šovasar gaidāms:

 • 2. jūnijā plkst. 16.00 Vaidavas ezermalas estrādē dziedātājas BŪŪ koncerts, ieejas maksa 15 EUR, biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs, bezmaksas ieeja bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot);
 • 7. jūnijā “Vaidava Ceramics” ražotnes teritorijā (Ezera iela 2) “Vaidava Ceramics” vasaras sezonas atklāšana;
 • 23. jūnijā plkst. 23.00 Vaidavas ezermalas estrādē Jāņu nakts balle ar grupu “Muiža”, ieejas maksa 5 EUR;
 • 29. jūnijā “Vaidava Ceramics” ražotnes teritorijā zefīru meistarklase ar “Uzkūko” (maksas norise);
 • 5. jūlijā plkst. 20.30 Vaidavas ezermalas estrādē Pasaules koklētāju nometnes ieskaņas vakars ar dančiem, tos vadīs Ilga Reizniece no Rīgas Danču kluba;
 • 7. jūlijā skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram” – bērnu grupu starti no plkst. 9.40, plkst.11.00 starts 11,7 km skrējienam, dalības maksa bērniem – 2 EUR, jauniešiem līdz 17 gadu vecumam un veterāniem/ senioriem (pēc 65 gadu vecuma) – 10 EUR, pieaugušajiem – 12 EUR;
 • 19. un 20. jūlijā “Vaidava Ceramics” ražotnes teritorijā – latviešu dzīres Vaidavā ar “LAUX” (maksas norise);
 • 7. augustā “Vaidava Ceramics” ražotnes teritorijā augu pasaule ar Zeltīti Kavieri (maksas norise);
 • 8. augustā plkst. 19.00 Vaidavas ezermalas estrādē Chris Noah koncerts, ieeja 12 EUR, norises dienā – 15 EUR (“Biļešu Paradīze”);
 • 30. augustā “Vaidava Ceramics” ražotnes teritorijā “Vaidava Ceramics” vasaras sezonas noslēgums;
 • 31. augustā plkst. 11.00 Vaidavas ezermalā sezonas noslēgums – dāmu štātes “Gardu Muti” vasarnīcā Vaidavā.

Arī šogad visi ceļi ved piedzīvot vasaru Vaidavā! Tiekamies!