Vasaras skola bērniem angļu valodā “English 4 You“

ES, DABA un VALODA – roku rokā nedēļas garumā!

Valodu skola “Valodu Mape“ vasaras periodā Valmierā bērniem un jauniešiem organizē aizraujošu programmu piecu dienu garumā “English 4 You”. Tā ir iespēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē iegūt, uzlabot un nostiprināt esošās angļu valodas zināšanas.

Katru dalībnieku sagaida #mūzika, #valoda, #dejas, #daba, #joga, #sports, #rotaļas, #kultūra, #ekskursijas, #eksperimenti, #logoritmika un daudzas jo daudzas citas neaizmirstamas aktivitātes un atmiņas kopā ar jauniem #draugiem.

Programma tiek īstenota ar mērķi bērnos radīt pārliecību angļu valodas pielietošanā un sniegt jēgpilnu mācīšanās pieredzi. Programma ir veidota tā, lai pielāgotos bērnu un vecāku interesēm, stimulējot bērna radošās prasmes un komunikācijas spējas, tāpat arī lai veicinātu saskarsmes prasmes, strādājot komandā, kā arī darbojoties individuāli.

Programmas norises laiks: 05.07.-09.07 un 02.08.-06.08.2021. no plkst.9.00 līdz 17.00.
Tiek gaidīti dalībnieki vecumā no 6 līdz 14 gadiem.
Iespējams pieteikties pilnai programmai vai atsevišķām dienām.

Vairāk par programmu un pieteikšanos šeit.

Kontaktinformācija papildu informācijai: ; +371 26438415.

Informāciju sagatavoja:

Valodu Mape