Vasaras programmas bērniem un jauniešiem Valmierā un novadā

Vasaras programmas bērniem un jauniešiem Valmierā un novadā

Tavi vasaras piedzīvojumi sākas Valodu Mapē! Valodu skola “Valodu Mape” arī 2022. gada vasarā bērniem un jauniešiem organizē aizraujošas programmas piecu dienu garumā:

  • LINGUAPOLE pārsteigumi (10-14 gadi) 18.-22. jūlijā;
  • ENGLISH 4 YOU piedzīvojumi (7-14 gadi*) 1.-5. augustā.

Kas Tevi sagaida?

Linguapole – neaizmirstama un unikāla pieredze valodu un tautu kultūru dažādības iepazīšanai un izzināšanai tepat sev līdzās radošā un izglītojošā veidā.  Iegūsti priekšstatu par dažādām valodām (spāņu, itāļu, vācu, angļu, latviešu), kultūrām un tradīcijām, atklāt to esamību tepat blakus – Valmierā un apkārtnē, iegūt jaunu pieredzi, kas balstīta izziņas procesā, veidot priekšstatu par multikulturālismu un valodu daudzveidību. Piecas dienas = piecas dažādas valodas! Pateicoties pašvaldības atbalstam, nometne solās būt īpaši krāsaina, daudzveidīga un ļoti garšīga!

English 4 You – šī ir lieliska iespēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē iegūt, uzlabot un nostiprināt esošās valodas zināšanas. Darbojies praktiski un valodu apgūsti caur nebeidzamu un pārsteigumiem pilnu darbošanos! Nometne ir Valodu Mapes ikgadēja tradīcija.

Vairāk par programmām Valodu Mapes mājaslapā.

Pieteikuma anketu atradīsi šeit

Tevi sagaida mūzika, valoda, dejas, daba, joga, sports, rotaļas, kultūra, ekskursijas, eksperimenti un daudzas jo daudzas neaizmirstamas aktivitātes un atmiņas kopā ar jauniem draugiem.

Vēl domā? Apskati, kā mums gāja 2021. gada vasarā:

*Bērni tiks dalīti dažādās aktivitāšu stacijās kopā ar vienaudžiem, kā arī, darbosies kopā arī ar citiem nometnes dalībniekiem.