Vasaras nometne Burtnieku apvienības ģimenēm ar bērniem

Vasaras nometne Burtnieku apvienības ģimenēm ar bērniem

No 7. līdz 9. jūlijam Valmieras novada Matīšu pagastā norisināsies trīs dienu nometne ar nakšņošanu teltīs, uz kuru aicinātas pieteikties Burtnieku apvienības Burtnieku, Ēveles, Matīšu, Rencēnu, Vecates un Valmieras pagastu daudzbērnu, nepilnās un trūcīgās ģimenes ar bērniem vecumā no 9 līdz 14 gadiem.

Nometnes mērķis ir, izmantojot atbilstošas radošas un fiziskas aktivitātes bērniem un viņu vecākiem, uzlabot nometnes dalībnieku veselības stāvokli, palīdzēt kļūt emocionāli stiprākiem, par sevi pārliecinātākiem un brīvākiem radošajās izpausmēs, kā arī palīdzēt vecākiem veidot dialogu ar bērniem, t.sk. par personīgo higiēnu, aprūpi un veselīgu uzturu. Palīdzēt vecākiem rast pareizās atbildes dialoga veidošanai ar bērnu par pārmaiņām, kas notiek organismā augšanas laikā.

Nometnes galvenā mērķauditorija ir Burtnieku apvienības un Valmieras novada daudzbērnu, nepilnās un trūcīgās ģimenes ar bērniem. Ir aicināts piedalīties arī jebkurš cits interesents no Valmieras novada vai citas pašvaldības, ja būs grūtības izveidot divas nodarbību grupas.

Informējam, ka nometnes laikā var tikt fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti projekta publicitātei. Dalība nometnē ir bez maksas.

Nometne tiek organizēta sadarbībā ar biedrību “Pāvulēni”.

Pieteikšanās līdz 22. jūnijam, rakstot nometnes vadītājai Inesei Karnātei uz e-pastu . Vietu skaits ierobežots. Dalībnieki tiks komplektēti rindas kārtībā.

Nodarbības tiek organizētas projekta nr. 9.2.4.2/16/I/084 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Valmieras novada Burtnieku apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.

Projektu logo