VARAM rīkotajā paneļdiskusijā apspriedīs cilvēku ar invaliditāti plašāku iekļaušanu digitālo tehnoloģiju darba tirgū

VARAM rīkotajā paneļdiskusijā apspriedīs cilvēku ar invaliditāti plašāku iekļaušanu digitālo tehnoloģiju darba tirgū

Lai veicinātu digitālo prasmju paaugstināšanu cilvēkiem ar invaliditāti un plašāku iekļaušanu darba tirgū, īpaši digitālo tehnoloģiju jomā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 2022.gada 31.augustā rīko tiešsaistes paneļdiskusiju.

Paneļdiskusija šo trešdien, 31.augustā, plkst. 11.00 būs vērojama ministrijas Facebook lapā.

Dalībnieki apspriedīs digitālo tehnoloģiju jomas nodarbināto trūkumu un cilvēku ar invaliditāti iesaisti tajā. Tāpat tiks izceltas plānotās un šobrīd jau pieejamās aktivitātes, lai cilvēki ar invaliditāti paaugstinātu savas digitālās prasmes un arvien vairāk iekļautos darba tirgū. Papildus diskusijā varēs dzirdēt pieredzes stāstu, kā cilvēks ar invaliditāti apguvis nepieciešamās zināšanas un veiksmīgi darbojas digitālo tehnoloģiju jomā.

Piedalīsies pārstāvji no VARAM, Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons”, Riga TechGirls, Sabiedrības integrācijas fonda, Labklājības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas un biedrības “Tepat un kopā”.

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 20200305; 67026533,
e-pasts:
www.varam.gov.lv