Valsts vides dienests aicina tirgotājus uz informatīvu pasākumu par aktualitātēm depozīta sistēmas ieviešanā

pudele

Valsts vides dienests (turpmāk – VVD) aicina tirgotājus uz attālinātu informatīvo pasākumu “Aktuālie jautājumi tirgotājiem depozīta sistēmas ieviešanā”. Pasākuma mērķis ir informēt un pārrunāt aktuālos jautājumus/prasības, kas būs saistošas visiem depozīta iepakojuma tirgotājiem. Pasākums notiks 2022. gada 7. janvārī, plkst. 10.30-12.00, attālināti “MS Teams” vidē.

Tā kā viena no būtiskākajām veiksmīgas depozīta sistēmas sastāvdaļām ir iesaistīto pušu un sabiedrības informētība par depozīta sistēmas darbību un tās pamatprincipiem, VVD, tuvojoties depozīta sistēmas darbības sākumam, aicina piedalīties informatīvā pasākumā par aktuālajiem jautājumiem tirgotājiem depozīta sistēmas ieviešanā.

Pasākuma laikā VVD un Valsts ieņēmumu dienests skaidros jautājumus, kas saistīti ar obligātajiem nosacījumiem tirgotājiem, kas tirgos dzērienus depozīta iepakojumā (gan tādiem, kuriem ir, gan tādiem, kuriem nav obligāts pienākums pieņemt izlietoto depozīta iepakojumu):

Lai piedalītos pasākumā, aicinām reģistrēt savu dalību šeit – https://forms.office.com/r/rfdPWrmqTX līdz 2022. gada 5. janvāra darbdienas beigām.