Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze reģionālās vizītes laikā apmeklēs Valmieru

Piektdien, 6. maijā, Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze reģionālās vizītes laikā apmeklēs Valmieru, kur tiksies ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem, uzklausīs veselības, izglītības un nevalstiskajā sektorā strādājošos, kā arī apciemos vienus no pazīstamākajiem Valmieras uzņēmumiem.

Piektdien, 6. maijā, Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze reģionālās vizītes laikā apmeklēs Valmieru, kur tiksies ar Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem, uzklausīs veselības, izglītības un nevalstiskajā sektorā strādājošos, kā arī apciemos vienus no pazīstamākajiem Valmieras uzņēmumiem.

Darba vizītes laikā Valsts prezidents un Andra Levites kundze tiksies ar Valmieras novada pašvaldības deputātiem un vadību un pārrunās novada aktualitātes, kā arī apmeklēs vietējos uzņēmumus – alus darītavu “Valmiermuižas alus” un metāla apstrādes uzņēmumu “VALPRO”.

Turpinot atzīmēt Latvijas Republikas Satversmes simtgadi, Valsts prezidents E. Levits no Valmieras 2. pasta nodaļas nosūtīs īpašo Satversmes simtgadei veltīto pastkarti un pastmarku. Savukārt Satversmes debašu cikla trešajā diskusijā “Kurš kontrolē dzīvi? Mākslīgais intelekts − privātums − brīvība” Valsts prezidents ar jauniešiem Vidzemes Augstskolā diskutēs par to, ko iegūstam un ko zaudējam līdz ar tehnoloģiju sniegtajām iespējām.

Valmierā Andra Levites kundze apmeklēs Vidzemes slimnīcu un tiksies ar veselības iestādes personālu, kā arī iepazīsies ar sociālo uzņēmumu “Čaklās Bites Bode” un Sociālo pakalpojumu centra kopdzīvojamo māju.

Vizītes noslēguma Valsts prezidents un Andra Levites kundze kopā ar Valmieras nevalstisko organizāciju pārstāvjiem kopīgi stādīs saulespuķes Ukrainas atbalstam.

Valmieras novads ir otrs lielākais novads Latvijā, apvienojot iepriekšējos Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas un Strenču novadus, kā arī Valmieras pilsētu. Valmieras pilsēta ir nacionālas nozīmes attīstības centrs Vidzemē sporta, izglītības, kultūras, veselības un uzņēmējdarbības jomās.

Informāciju sagatavoja:

Justīne Deičmane,

Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja