VALPRO paraksta sadarbības līguma pagarinājumu ar NSPA

valpro kannas

Nostiprinot 2019. gadā izveidoto sadarbību ar NSPA (NATO atbalsta un iepirkumu aģentūra), VALPRO parakstījis sadarbības līguma pagarinājumu uz vēl vienu gadu, tādā veidā kļūstot par vienīgo kannu ražotāju un piegādātāju, kam ir tiesības apgādāt NATO militāros spēkus ar militārajām prasībām atbilstošu produkciju – metāla degvielas kannām un to aksesuāriem.

VALPRO kannas militārajam segmentam ražo kopš 2000. gada, kas rezultējies ar vairāk kā 1,5 miljoniem saražotu un piegādātu produkciju gan NATO dalībvalstu, gan partnervalstu militārajiem spēkiem. Noslēgtais sadarbības līgums, kas nu pagarināts līdz 2024. gada augusta beigām, ir pieejams īpašā NATO e-iepirkumu tīmekļa platformā, kas nodrošina efektīvu un ātru reaģēšanu uz autorizēto lietotāju militārajām vajadzībām.

VALPRO ir viens no senākajiem un lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas ražoto produkciju piedāvā vairāk kā 30 pasaules valstīs. Šis gads ir uzņēmuma 60 gadu jubilejas gads. Lai gan uzņēmuma pirmsākumi meklējami jau 1944. gadā, kad tika nodibināts Valmieras apriņķa rūpkombināts, kur tika ražoti ugunsdzēšamie aparāti un vēlāk arī degvielas kannas, par rūpnīcas aizsākumiem tiek uzskatīts 1963. gada 1. jūlijs, kad tika izveidota tajā laikā saucamā Valmieras ugunsdzēšanas iekārtas rūpnīca (VUIeR).

VALPRO ražo ne tikai 20l kannas, bet arī 2l, 5l un 10l kannas dažādās krāsās un specifikācijās, ugunsdzēšamo aparātu un citu metāla produktu korpusus, kā arī veic gāzes balonu inspicēšanu. Vairāk par uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem šeit.

Informāciju sagatavoja:

Zane Krūmiņa,

SIA VALPRO