“Vālodzītes” darbinieku dāvātais prieks senioriem

Ziemassvētki un Jaungads ir laiks, kad gribas kļūt labestīgākiem un iepriecināt kādu, kuram ir dots mazāk nekā pašiem. Un pirms trim gadiem pirmsskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” kolektīvā radās doma, ka vēlamies iepriecināt svētkos kādu, kam nav tuvinieku. Iedvesmojoties no projekta “Eņģeļu pasts”, nolēmām, ka vēlamies sagādāt Ziemassvētku sveicienus sociālās aprūpes centra “Pērle”, kas atrodas Pociemā un Umurgā, iemītniekiem.

Lai dāvanas sagādātu patiesu prieku, pansionāta darbinieki atsūta sarakstu ar iemītnieku Ziemassvētku vēlmēm. “Vālodzītes’’ darbinieki čakli sarūpē kārotās dāvaniņas un vēl daudz pārsteigumu, skaisti iesaiņo un nogādā Umurgā, kur darbinieki – rūķi ar tām iepriecina pansionāta iemītniekus Ziemassvētku vakarā.

Seneka ir teicis: “Tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev – ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pats par sevi sniedz lielu prieku.”

Informāciju sagatavoja:
Pirmsskolas skolotāja Elīna Baldiņa