Valmieru reģionālā vizītē apmeklē veselības ministrs Hosams Abu Meri

Piektdien, 3. novembrī, Valmierā, Vidzemes slimnīcā reģionālajā darba vizītē viesojās veselības ministrs Hosams Abu Meri. 

Ministrs tikās ar Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu, valdes locekli Andi Krūmiņu, Vidzemes slimnīcas darbiniekiem, kā arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku. 

Lai svinīgi atzīmētu topošā rehabilitācijas centra būvniecību, Hosams Abu Meri, Jānis Baiks un Uģis Muskovs piedalījās laika kapsulas iemūrēšanā. U. Muskovs pauda, ka Vidzemes slimnīca aktīvi strādā pie attīstības iespējam, nodrošinot jaunus pakalpojumus un infrastuktūras sakārtošanu. Rehabilitācijas centra paplašināšana ir būtiska, lai sniegtu medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus gan ambulatorajiem, gan stacionāra pacientiem. Projektu plānots pabeigt 2024. gada rudenī. Plašāka informācija šeit. 

Tāpat ministrs iepazinās ar slimnīcas nodaļu darbību, tikās ar Vidzemes slimnīcas darbiniekiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par veselības aprūpes sistēmas uzlabošanu Latvijā, silmnīcas attīstības mērķiem un veselības nozares aktualitātēm, kā arī diskutēts, kā veiksmīgāk reģionālas nozīmes slimnīcai kopā ar pašvaldību īstenot iedzīvotājiem pieejamu, kvalitatīvu un mūsdienīgu veselības aprūpi un piesaistīt jaunus darbiniekus.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri atzīst, ka nākamajos gados, lai uzlabotu veselības aprūpes sistēmu Latvijā, jāsakārto ģimenes ārstu tīkls, jāsamazina pacientu rindas un ilgtošā gaidīšana pieraksta rindās, slimnīcām nepieciešams sakārtot reģionālās sadarbības.

Veselības ministrs Hosams Abu Meri ir uzsācis reģionālās darba vizītes Latvijas slimnīcās, lai iepazītos ar to darbību, investīciju plāniem, infrastruktūras uzlabošanas projektiem un pakalpojumu kvalitātes pilveidošanu.