Valmiermuižas parkā notiks brīvdabas kino vakars

29. jūnijā Valmiermuižas parkā notiks brīvdabas kino vakars. Tajā tiks demonstrēta režisores Elzas Gaujas spēlfilma “Mamma vēl smaida”. Plkst. 21.00 norisināsies tikšanās ar filmas pārstāvi, pēc kuras tiks demonstrēta filma.
Filmā “Mamma vēl smaida” stāstīts par trim māsām, kuras nesarunājas jau gadiem, ir spiestas vienā automobilī nelegāli šķērsot pusi Eiropas ar tikko mirušās māmiņas ķermeni jumta bagāžniekā, cerot apiet repatriācijas izdevumus.
Filmas režisore – Elza Gauja, lomās – Anta Aizupe, Baiba Broka, Daiga Kažociņa, Matīss Budovskis, Jānis Skutelis, Lidija Pupure.
Filmas ilgums: 1h 36min
Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar Valmiermuižas kultūras biedrību un Latvijas Kinematogrāfistu savienību.
Ieeja bez maksas.