Valmiermuižas parkā norisināsies brīvdabas kino vakars

20.jūlijā plkst. 21.00 Valmiermuižas parkā notiks brīvdabas kino vakars. Tajā tiks demonstrēta Matīsa Kažas filma “Neona pavasaris”. Pirms filmas norisināsies tikšanās ar režisoru Matīsu Kažu.
Filma “Neona pavasaris” ir nospriegota jauniešu drāma un naktsdzīves hronika. Galvenā varone Laine ir studente, kas dzīvo Rīgas priekšpilsētā. Laikā, kad Laines vecāki pārstāj dzīvot kopā un viņai jāuzņemas atbildība par mazo brāli, Laine nonāk Rīgas pagrīdes reivu scēnā, kur viņa iemīlas reiverē Gundā un atklāj savu seksualitāti. Taču bezmiega nakšu un ballīšu iespaidā Laine pakāpeniski sāk zaudēt saikni ar realitāti un ģimeni.
Lomās: Marija Luīze Meļķe, Grēta Trušiņa, Gerds Lapoška, Jānis Skutelis, Agnese Rukšāne, Timotejs Pelle Kalniņš
Pasākumu organizē Valmieras Kultūras centrs sadarbībā ar Valmiermuižas kultūras biedrību un Latvijas Kinematogrāfistu savienību.
Pasākuma apmeklējums bez maksas.