“Valmiermuižas alus” pērn audzējis eksportu par 43%

Valmiermuižas alus

Attīstot jaunas nišas alus un zelteru garšas, „Valmiermuižas alus” pērn audzējis eksportu par 43 %, un kopējais apgrozījums sasniedzis 5,82 miljonus eiro. „Valmiermuižas alus” brūvējumi pērn eksportēti uz Lietuvu, Igauniju, Somiju, Zviedriju, Dāniju, Īriju un Lielbritāniju, un eksports veidojis 7,2 % no kopējā apgrozījuma.

Aigars Ruņģis, „Valmiermuižas alus” saimnieks: „Pēdējos gados vairāk nekā puse Latvijā pārdotā alus tiek importēts. Mans mērķis ir panākt, lai Latvija no alus importētājvalsts reiz atkal kļūtu par alus eksportētāju. Tādēļ alu brūvējam tikai Valmiermuižā, attīstot jaunas amata alus garšas un eksportu, lai plašāk nestu Latvijas amata alus stāstu pasaulē. Šogad, turpinot iesākto, plānojam kāpināt eksportu par 20 %.”

„Valmiermuižas alus” lielākie eksporta tirgi ir Igaunija, Īrija un Lielbritānija. Ārvalstu tirgū iecienītākā garša tāpat kā Latvijā ir gaišais alus, bet visstraujāk augusi Baltijas portera pārdošana.

Kopējais „Valmiermuižas alus” apgrozījums pērn audzis par 5,5 %, salīdzinot ar 2020. gadu, un sasniedzis 5,82 miljonu eiro apgrozījumu. „Valmiermuižas alus” 2021. gadu plāno noslēgt ar peļņu.

2021. gadā visstraujāk augošā niša Latvijā bijusi bezalkoholiskais alus, kas veido turpat jau 2 % no kopējā Latvijas alus tirgus. Pērn izdevies dubultot Valmiermuižā brūvētā „Kokmuižas” bezalkoholiskā alus pārdošanu. „Kokmuižas” brūvējumi jau nopērkami lielveikalos, degvielas uzpildes stacijās un vairāk nekā 250 bāros visā Latvijā. Šogad plānots ieviest jaunas „Kokmuižas” bezalkoholiskā alus garšas un uzsākt to eksportu.

„Latvijas alus baudītāji īpaši novērtējuši mūsu brūvēto „Kokmuižas” bezalkoholisko IPA (India Pale Ale) alus garšu. To brūvējam tāpat kā citus mūsu amata alus, tikai izmantojam īpašu raugu, lai iegūtu bezalkoholisku alu,” stāsta Aigars Ruņģis.

Pērn par 22 % izdevies kāpināt arī portera pārdošanu, kas atkal kļūst arvien iecienītāks kā deserta alus. „Baltijas porteri pagājušā gadsimta sākumā brūvēja un eksportēja visi slavenākie Rīgas brūži, un tas ir pasaulē slavenākais alus stils, kas radies Baltijas jūras krastos. „Valmiermuižas alus” pērn alus baudītājus iepazīstināja ar „Rīgas porteri”, kas tiek brūvēts ar Latvijas upenēm un ir veltīts Rīgas portera tradīcijai un jūgendstilam. Aizvadītajā gadā uzsākts portera eksports uz Igauniju un Lielbritāniju, ko plānots attīstīt,” atklāj Aigars Ruņģis.

Bezalkoholisko dzērienu klāstā pērn par 45 % izdevies kāpināt „Gardu muti” zelteru pārdošanu un attīstīt to eksportu uz Lietuvu un Zviedriju. „Gardu muti” zelteri tiek brūvēti tikai no Latvijas dārzos ievāktām bio cidonijām, rabarberiem un upenēm. Pērn zelteru darīšanai no vietējiem zemniekiem iepirktas 60 tonnas, bet šogad plānots attīstīt jaunas zelteru garšas un iepirkt jau 72 tonnas vietējo dārzu velšu. „Izvēloties zelteri kā alternatīvu importa limonādēm, Latvijas gardēži atbalsta vietējos mazos zemniekus, un Latvijas zelteru garšām ir arī eksporta potenciāls,” norāda Aigars Ruņģis.

SIA „Valmiermuižas alus” ir mazā muižas alus darītava, kas 100 % pieder SIA „Valmiermuižas ieguldījumu fonds”. Tas dibināts ar nolūku attīstīt amata alus darīšanu Valmiermuižā, popularizēt Valmiermuižu kā gardēžu tūrisma ceļa mērķi un sekmēt Valmiermuižā darītā amata alus eksportu. 60 % fonda daļu pieder alus darītavas saimniekam Aigaram Ruņģim, 24 % ‒ Austrijas ieguldījumu fondam „Industrieliegenschaftenverwaltung AG” (ILAG) un 16 % ‒ Austrijas uzņēmumam „MVF40”.

Informē: Agnese Ruberte, „Valmiermuižas alus” vēstnese