Valmiermuižā uzstāsies elektroniskās mūzikas apvienība KASETES

Jūlijs jau izskaņā – dzīvās mūzikas vakari Valmiermuižā rit pilnā sparā, tāpēc jau rīt, 30. jūlijā, plkst. 21.00 uz skatuves gaidīsim trešo muzikālo apvienību – elektroniskās mūzikas grupu „Kasetes”. Lai atbalstītu vietējo mākslinieku jaunradi, šogad Valmiermuižā pulcē savējos – viesojas mūziķi, kuru saknes meklējamas Valmierā un tās apkārtnē.

Apvienība „Kasetes” dibināta 2012. gadā Vaidavā. Tajā muzicē Rūdolfs Zagorskis (sintezatori), Kārlis Zagorskis (elektriskās bungas), Oskars Tupuriņš (ģitāra) un Jānis Liepiņš (bass). Līdz šim „Kasetes” radījuši noskaņas pilnus remiksus vairākām pašmāju grupām („Satellites LV”, „Rīgas Modes”, „Carnival Youth” un „Astro’n’out”), izdevuši divus EP minialbumus, piedalījušies Reiņa Spailes īsfilmas „Tukšās zemes ritmi” skaņu celiņa izveidē, kā arī 2015. gadā klajā laiduši debijas albumu „Jaunā kārtība”, kas tika nominēts „Austras Balvai”. Apvienība ir uzstājusies arī Latvijas lielākajos mūzikas festivālos – „Positivus”, „Summer Sound” un „Laba Daba”. 2020. gada maijā sadarbībā ar izdevniecību „NABA Music/Melo Records” tika izdots otrais studijas albums „Dialogue”, kas ieguvis balvu „Zelta Mikrofons” kategorijā „Elektroniskās mūzikas albums”, kā arī tika nominēts „Austras Balvai”.

Nākamais dzīvās mūzikas vakars plānots 13. augustā, kad Valmiermuižā uzstāsies grupa INDYGO.

Dalība bez maksas. Klausītāji tiks uzņemti divās zonās – Valmiermuižas alus terase (norobežots laukums tuvāk skatuvei) ciemiņiem, kuri uzrāda personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, – rezervēt galdiņu iespējams, zvanot uz tālr. +371 28664424. Otra zona būs laukums pie Valmiermuižas alus tirgotavas ar stāvgaldiem drošā distancē un parks visiem pārējiem ciemiņiem.

Notikumus rīko Valmiermuižas kultūras biedrība, atbalsta Vidzemes plānošanas reģions, Latvijas valsts meži, Valsts kultūrkapitāla fonds un Valmiermuižas alus darītava.

Plašākai informācijai: Valmiermuižas kultūras biedrība, , tālr. nr.: 27337798.