Valmierietim Rumbeniekam 19. vieta sacensībās Madridē

Valmierietim Rumbeniekam 19. vieta sacensībās Madridē

Soļotājs Arnis Rumbenieks svētdien, 30. aprīlī, Madridē izcīnīja 19.vietu Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (“World Athletics”) sērijas zelta līmeņa sacensībās desmit kilometru distancē. Rumbenieks finišu sasniedza 41 minūtē un 48 sekundēs, no personīgā rekorda atpaliekot 16 sekundes. Sasniegtais rezultāts deva 19. vietu 27 soļotāju konkurencē.

Uzvaru svinēja itālis Frančesko Fortunato, finišēdams 38 minūtēs un 56 sekundēs, septiņas sekundes vēlāk distanci beidza brazīlietis Kaju Bonfims, bet vēl trīs sekundes zaudēja ekvadorietis Davids Urtado.

Pasaules meistarsacīkstēs sacensības notiek 20 kilometru distancē, kā arī 35 kilometros, kas kopš pērnā gada čempionāta aizstāj 50 kilometru soļojumu.

Informācijas avots
Ziņu aģentūra LETA
Foto @madridmarchagp