Valmierietim karatē turnīrā zelts

24.starptautiskais karatē turnīrs “Budapest Open 2021” Ungārijā norisinājās 11. un 12.septembrī, pulcējot vairāk nekā 1700 dalībnieku no 24 valstīm. Valmierietis Kristiāns Anrī Pētersons Ruslana Sadikova (Руслан Садыков) sporta skolas komandas sastāvā Latvijai izcīnīja zelta medaļu 14–15 gadus vecu jauniešu vecuma grupā.

Sportists veiksmīgi aizvadīja piecas cīņas, iegūstot ilgi gaidīto zeltu. Tas nebija viegli, taču vēlme uzvarēt un mērķtiecīgais darbs treniņos, darbu turpinot un pielāgojoties situācijai arī ierobežojumu laikā, deva teicamus rezultātus. Katra cīņa lika gan koncentrēties, gan ātri analizēt pretinieku, lai atrastu pareizos risinājumus uzvarai. Tādējādi zelta medaļu kursantu kategorijā (14–15 gadi) svarā līdz 57 kg Latvijai izcīnīja Kristiāns Anrī Pētersons.

Apsveicam sportistu, komandu un Latviju, sasniedzot ievērojamo rezultātu! Izsakām pateicību Valmieras novada pašvaldībai, Latvijas karatē klubu sportistiem un treneriem par atbalstu un iejūtību!

Informāciju sagatavoja:
Ruslana Sadikova sporta skola