Valmierieši arī nākamajā sezonā startēs Eiropas Ziemeļu basketbola līgā jeb ENBL

Valmiera glass via

”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” informē, ka arī nākamajā sezonā ņems dalību Eiropas Ziemeļu basketbola līgā (ENBL).

Šī būs ne vien pašas līgas, bet arī Valmieras kluba trešā sezona ENBL. Valmieras komanda ir tikai viena no trim, kas būs piedalījusies visās ENBL sezonās. Pirmajā sezonā turnīrā piedalījās astoņas komandas, bet pērn startēja 15 vienības. ENBL ar katru sezonu paplašinās un ir viens no visstraujāk augošajiem basketbola čempionātiem pasaulē. Valmieriešiem tā būs lieliska iespēja samērot spēkus ar dažādām ārzemju komandām, kā arī iekrāt vērtīgu pieredzi un cīnīties par uzvarām.

Patlaban ENBL ir izziņojusi vēl deviņas citas komandas, kas startēs gaidāmajā sezonā. Trešo sezonu ENBL aizvadīs arī ”Basket Brno” no Čehijas un igauņu klubs Tartu ”Ülikool Maks & Moorits”. Otrā sezona tikmēr gaidāma Polijas komandai Ļubļinas ”Start”.

Izziņoti arī seši jaunpienācēji – Bristoles ”Flyers” (Lielbritānija), Ņūkāslas ”Eagles” (Lielbritānija), Zvolles ”Landstede Hammers” (Nīderlande), Beerševas ”Hapoel” (Izraēla), Plevenas ”Spartak” (Bulgārija) un CSO ”Voluntari” (Rumānija).

Zināms, ka sarakstu drīzumā papildinās arī citi klubi un aiz kalniem nav arī potenciālā spēļu kalendāra jeb grafika publicēšana. Aicinām sekot kluba sociālo tīklu kontiem, lai būtu lietas kursā par komandas starpsezonas papildinājumiem, kā arī citām aktualitātēm.