Valmieras YAMAHA mūzikas skola aicina uz koncertu “Lielā gada balva 2023”

27. maijā plkst. 18.00 Valmieras Kultūras centrā ar jaudīgu, bagātīgu un krāšņu koncertu mācību gadu noslēgs Valmieras YAMAHA mūzikas skola.

Šī gada tēma – “RADIO”. Koncerts paredzēts muzikāli daudzveidīgs. Tiks pārstāvēti dažādi žanri un stili. Izskanēs skaistākās un jaudīgākās radio dziesmas, ejot cauri laikiem. Neiztikt arī bez šova elementiem instrumentālo ansambļu izpildījumā.

Koncertā uzstāsies Valmieras YAMAHA mūzikas skolu audzēkņi un pedagogi. Bet koncertu kuplinās arī Cēsu YAMAHA mūzikas skolas ansamblis, kā arī tādi viesmākslinieki kā – koklētāja Zane Sniķere, saksofonisti Agnese un Gunārs Geduševi, hip-hop deju grupa “Divided” Kristiānas Ordones vadībā u.c.

Paverot priekškaru uz koncertu, atklāsim, ka ne tikai koncerta muzikālais repertuārs būs iespaidīgs, bet arī tā vizuālais noformējums. Taču, kas un kā tieši – lai vēl paliek noslēpumā.

Aicinām uz koncertu visus mūzikas mīļotājus! Koncerts vecuma ierobežojumus nepazīst, tas, tāpat kā pati YAMAHA mūzikas skola, piemērota visa vecuma klausīties gribētājiem. Nāc pats, ņem līdzi draugus un tiekamies koncertā jau pavisam drīz!

Ieejas biļetes uz koncertu Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/128815

27. maijā plkst. 13.00 – pirmsskolas un instrumentālo programmu jaunāko audzēkņu koncerts.
Biļetes – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/128816

Informāciju sagatavoja:
Anta Ozoliņa, YAMAHA mūzikas skola