Valmieras Viestura vidusskola saņems 5000 eiro finansējumu sporta dzīves uzlabošanai

Valmieras Viestura vidusskola (foto: Armands Miķelsons)

VAS “Latvijas Loto” organizētās interaktīvās momentloterijas “Sporto visi” galvenais laimests pagājušajā nedēļas nogalē izkrita Vijciema pagastā, Valkas novadā, tāpēc saskaņā ar loterijas noteikumiem pie finansējuma 5000 eiro apmērā tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta “Sporto visa klase” dalībniece. Šoreiz tā ir Valmieras Viestura vidusskola, kas saņems finansējumu sporta dzīves uzlabošanai.

Valmieras Viestura vidusskolas direktors Uldis Jansons atklāj, ka pamatinventāra iegādei pašvaldība ir apstiprinājusi finansējumu izglītības iestādes 2023. gada budžetā, tādēļ izlozē saņemtais finansējums būs lieliska iespēja papildināt aktīvās atpūtas iespējas skolas ārtelpā. Pašlaik gan skolēniem, gan tuvējās apkārtnes iedzīvotājiem ir iespēja izmantot disku golfa laukumu, kura izveide finansēta no absolventu ziedojumiem un skolas pašpārvaldes līdzekļiem. 5000 eiro ļaus papildināt atpūtas iespējas ar jauniem āra galda tenisa galdiem.

Interaktīvā izloze “Sporto visi” ir daļa no VAS “Latvijas Loto” un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotās aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas “Kustība, kas vieno”. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Finansējumu iniciatīvai nodrošina ieņēmumi no divām nacionālā līmeņa sabiedriskā labuma mērķa loterijām – “Sporto visi” un “Sporta loterija”.