Valmieras vasaras teātra festivāls izsludina papildizrādes un izmaiņas programmā

Skatītāju lielās intereses dēļ Valmieras vasaras teātra festivāls no šodienas izziņo papildizrādes četriem festivāla jauniestudējumiem – “Bumba nerunā”, “Cilts”, “Marija un zibens” un “Pus Audzis”. Savukārt tehnisku iemeslu dēļ festivāla izrāde “Uzvara ir mirklis” tiek pārcelta uz nākamā gada vasaru.

Tā kā cilvēku interese ir liela, bet valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ vietu skaits uz izrādēm ir mazāks nekā citkārt tas būtu iespējams, festivāls ir atradis iespēju nodrošināt papildizrādes vairākiem jauniestudējumiem – 6.augustā plkst.20 “Pus Audzis”, 7.augustā plkst.13 “Marija un zibens”, plkst.15 “Bumba nerunā”, plkst.14 “Cilts”. Izrādi “Cilts” Valmieras teātris nolēmis iekļaut arī repertuārā, piedāvājot to noskatīties jaunās sezonas sākumā. Biļešu skaits uz festivāla papildizrādēm joprojām ir ierobežots, tās pieejamas festivāla mājaslapā valmierasfestivals.lv un mobilly.lv.

Vienu no festivāla programmā iekļautajām izrādēm – “Uzvara ir mirklis”, kas pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gadā un guva lielu skatītāju atsaucību, tehnisku apsvērumu dēļ šogad festivālā nebūs iespēja noskatīties, tomēr tā tiek pārcelta uz nākamā gada vasaru. Turklāt izrādi varēs redzēt ne tikai Valmierā, bet arī citviet Latvijā, par ko plašāka informācija sekos. Iegādātās biļetes uz izrādēm 6. un 7.augustā būs derīgas uz nākamo gadu vai arī naudu iespējams saņemt atpakaļ. Ar visiem biļešu pircējiem Mobilly Klientu servisa darbinieki sazināsies personīgi.

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad piedāvās 6 pirmizrādes bērniem, pusaudžiem un ģimenēm, vairākas viesizrādes un piedzīvojumus pilsētvidē. Festivāls no 6. līdz 8.augustam aicinās gan māksliniekus, gan apmeklētājus skatīties uz pasauli cita acīm. Izrādes notiks dažādās vietās Valmieras pilsētā – pagalmos, stāvlaukumos, skolā un citviet. Programmu papildinās notikumi Festivāla centrā, ko būvē īslaicīgās arhitektūras un pilsētvides vasaras skolas dalībnieki, laikmetīgās mākslas meistardarbnīcas, Bērnu un jauniešu teātra institūta apmācības jaunajiem nozares profesionāļiem un citas norises.

Plašāka informācija valmierasfestivals.lv, festivāla sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Informāciju sagatavoja:
Lija Lauze,
Valmieras vasaras teātra festivāls